Bvlgari Man Black Orient Perfumy dla mężczyzn

Opis produktu

Bvlgari Man Black Orient to korzenna woda perfumowana dla mężczyzn, odpowiednia na specjalne okazje i wielkie wieczorne wyjścia. W kompozycji prym wiodą afrodyzjakalne akordy skóry oraz oudu, czyli drzewa agarowego. Autorem Man Black Orient, tak samo jak i wody toaletowej Man Black Cologne, jest znany hiszpański kreator perfum Alberto Morillas. Oba zapachy należą do cenionej i lubianej kolekcji Bvlgari Man.

Perfumy o orientalnym charakterze

Pikantną kompozycję Man Black Orient otwiera intrygujące połączenie rześkiej bergamotki i intensywnego rumu. Serce perfum wibruje w rytmie róży Tajf i upajającej tuberozy. Ucztę dla zmysłów zamyka uwodzicielskie połączenie drzewa agarowego oraz skóry. Man Black Orient to zapach, wobec którego nikt nie przejdzie obojętnie. Przekonaj się sam!

Główne typy zapachów dla mężczyzn

Do niedawna perfumy dla panów kupowały głównie ich partnerki. Dzisiaj sytuacja ta przedstawia się już zupełnie inaczej. Z każdym rokiem przybywa mężczyzn, którzy poszukują zapachów dopasowanych do własnej osobowości i gustu. Dostępne na rynku kompozycje możemy podzielić na następujące grupy: Cytrusowe – rześkie i radosne kompozycje z owoców cytrusowych i zielonych liści, które spodobają się młodszym mężczyznom. Kwiatowe – z drzewnymi i korzennymi akordami; dedykowane gentelmanom o romantycznej duszy. Sportowe – oparte na akordach lawendy, bazylii, mięty; powstają z myślą o miłośnikach rywalizacji na boisku. Eleganckie – intensywnie korzenne kompozycje, tworzone jako zapachy na wielkie wieczorne wyjścia. Do tej kategorii należy woda perfumowana Man Black Orient słynnej włoskiej marki Bvlgari.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: