Chloé Love Story Eau Sensuelle Wody perfumowane dla kobiet

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Chloé Love Story Eau Sensuelle Wody perfumowane Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Woda perfumowana Chloé Love Story Eau Sensuelle to trzecia propozycja marki z cyklu Love Story. Inspiracją do powstania serii, której nazwę możemy przetłumaczyć jako „Historia miłosna”, był Paryż, jego romantyczne zakątki i magiczna atmosfera. Zapach wody perfumowanej Chloé Love Story Eau Sensuelle jest ucieleśnieniem aury, jaką roztacza wokół siebie kobieta, jej powabu i naturalności.

Romantyczna propozycja dla kobiet

Zapach z miłością w nazwie rozkocha Cię w sobie słodyczą dojrzałej gruszki, świeżością cytrusów i aromatem owoców yuzu. Nuty głowy przenikają się z wonią kwiatu pomarańczy, upajającym heliotropem i egzotyczną passiflorą. Zmysłową kompozycję zamyka rozgrzewające drzewo sandałowe, cedr i ambra. Woda perfumowana Chloé to koktajl pełen uwodzicielskich tonów, który możesz stosować o każdej porze dnia i na każdą okazję. Paryska bajka? Odkryj ją z niezwykłym zapachem Chloé Love Story Eau Sensuelle.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: