Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Wody toaletowe dla kobiet

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

W roku 2009 marka Dior złożyła swemu założycielowi piękny hołd w postaci reedycji serii Les Créations de Monsieur Dior, składającej się z pięciu intensywnych, pełnych elegancji zapachów. Poszczególne kompozycje nawiązują do najpiękniejszych projektów sukien Monsieur Diora, ulubionych kwiatów projektanta, a także mają wywoływać wyjątkowe, osobiste emocje w noszących je kobietach. Christian Dior był wszechstronnie utalentowanym człowiekiem, obdarzonym wyjątkowym darem tworzenia ponadczasowej mody oraz twórcą wysublimowanych kompozycji zapachowych. Marzeniem Diora było stworzenie wody toaletowej opartej na zapachu konwalii. Jego ukochane kwiaty przypominały mu szczęśliwe dzieciństwo i były jego talizmanem przy kolejnych pokazach. To marzenie spełniło się w końcu w postaci zapachu Dior Diorissimo.

Woda toaletowa Dior Diorissimo to zapachowy odpowiednik wyrafinowanych projektów Dior Couture – jest pełna rozmachu i finezji ze szczyptą szaleństwa. Kompozycję otwierają ulubione kwiaty projektanta, konwalie, zestawione z indyjskim jaśminem oraz piżmem.

Zapach Dior Diorissimo jest przestrzenny i czysty. Przywołuje wrażenie zanurzenia się w świeżej, kwiatowej woni wiosennego poranka. Tę klasycznie piękną kompozycję stworzono dla pewnej siebie, cieszącej się życiem kobiety, która ceni sobie wyrafinowanie i wysoką jakość.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest