Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever And Ever Wody toaletowe dla kobiet

Opinie:
3x

Opis produktu

Marka modowa Dior w 2009 roku stworzyła na cześć swojego założyciela ponadczasową reedycję Les Créations de Monsieur Dior, składającą się z pięciu intensywnych, kwiatowych, a przede wszystkim eleganckich zapachów. Mają one przypominać najpiękniejsze stroje zaprojektowane przez Monsieura Diora, jego ulubione kwiaty lub po prostu uosabiać esencję wyjątkowego momentu w życiu każdej noszącej je kobiety. Christian Dior przeszedł do historii dzięki wyjątkowemu wyczuciu mody, ale także chęci tworzenia zapierających dech w piersiach kompozycji zapachowych, które staną się częścią życia wielu kobiet.

Chcielibyśmy teraz przedstawić Ci jedną z nich, którą jest woda toaletowa Dior Forever And Ever. Różowy płyn w prostym, eleganckim flakoniku oczaruje Cię połączeniem trzech kwiatów - frezji, która później rozwija się w zapach indyjskiego jaśminu, który z kolei przekazuje swe berło królowej kwiatów, róży.

Subtelna, lekka, wyjątkowa i urocza, taka jest Dior Forever And Ever. Ten kwiatowy klejnot uszczęśliwia pokolenia kobiet na całym świecie i jest odpowiedni szczególnie do codziennego noszenia.

Ocena 5.0

(oceniono 3x)

  • 100 %klientów poleca
  • 3recenzji klientów

Opinie 3x


Piękny zapach. Idealny na wiosnę, lato.

  • delikatny, piękny, warto kupić

produkt ok

Zapach to kwestia bardzo indywidualna; są jeszcze- reklama i moda, jeśli dla kogoś ma to znaczenie... Ja używam tego właśnie zapachu- od wielu, wielu lat.


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: