Collistar Professional Kredki do ust dla kobiet

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.

różowy

Dostępny   |  (ID: )
20,80
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Dzięki dwustronnej kredce Collistar Professional Lip Pencil możesz łatwo, szybko i z profesjonalnym rezultatem dokonać makijażu swoich ust.

Udoskonal swoje usta kredką do konturowania Collistar Professional!

  • jedną końcówką kredki wytworzysz kreskę, która zapobiega rozmazywaniu się pomadki i zwiększa zmysłowość warg,
  • pędzelek możesz wykorzystać do wypełnienia kolorem całych ust,
  • długa trwałość i wodoodporny skład pozwalają na wykonywanie całodziennego makijażu bez konieczności kontrolowania i poprawiania,
  • kredka ma przyjemnie miękką konsystencję, która łatwo się aplikuje.

W jaki sposób używać kredki do ust?

W celu konturowania ust, narysuj kredką cienką kreskę wzdłuż linii warg. Aby pomalować usta, wypełnij kredką całą powierzchnię warg i rozprowadź pędzelkiem.

Odcień przedstawiony na ekranie zależy od ustawień Twojego monitora. Rzeczywisty kolor może się od niego nieznacznie różnić.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest