David Beckham Follow Your Instinct Wody toaletowe dla mężczyzn

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Każdy śmiały mężczyzna i lider wysunął się na pierwszy plan tylko dzięki temu, że nie bał się ryzykować, porzucił ostrożność i podążał za swoim instynktem, czyli głosem serca. Podczas swojej wymarzonej drogi do czołówki, pomimo wszystkich trudności, nie przestawał wierzyć w siebie. I właśnie dla takiego dżentelmena powstała woda toaletowa David Beckham Follow Your Instinct. Czy należysz do osób, które bezkompromisowo podążają za swoim instynktem? Wybierz, w roli codziennego dodatku, zapach inspirowany osobowością uznanego piłkarza Davida Beckhama!

Oczekuj paczuli, mandarynki i wetywerii

Perfumy dla mężczyzn David Beckham Follow Your Instinct otwiera cytrusowa energia pomarańczy i mandarynek. Ich świeże tony uzupełnia w sercu anyż, kardamon i angielskie ziele. Końcową, długotrwałą warstwę tworzy intensywna paczula, haitańska wetyweria i zmysłowa biała ambra. Możesz być pewien, że dzięki temu zapachowi kobiety wokół Ciebie będą otaczać Cię uwielbieniem

Dopracuj swój image, używając wybranego zapachu

Piłkarz David Beckham to nie tylko odnoszący sukcesy sportowiec, ale także twarz popularnych reklam. Założył również własną markę produkującą perfumy dla mężczyzn. Z pomocą swojej żony Victorii Beckham wprowadza na światowy rynek także damskie perfumy. Męska woda toaletowa Follow Your Instinct, która powstała w 2019 roku, z przyjemnością wprowadzi Cię w świat perfum Davida Beckhama. Przemawia do każdego mężczyzny, któremu nie jest obojętny jego wygląd i uważa, że eleganckie perfumy są niezbędne, aby udoskonalić swój wizerunek.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest