EP Line L.O.L. Surprise Szczoteczki do zębów dla dzieci

Opis produktu

Czy twoje córki lub wnuczki lubią lalki z dużymi oczami LOL Surprise? Wprowadź ich urok do regularnej higieny! Szczoteczka do zębów EP Line LOL Surprise może być szczęśliwym początkiem. Zobaczysz, że dzięki niej twoje dzieci przestaną protestować przeciwko myciu zębów i być może nie będą mogły się doczekać mycia zębów. Przecież każdy dzień to jedna wielka zabawa dla dzieci. Najlepiej byłoby uzupełnić szczoteczkę pastą z tej samej serii kosmetyków Oba produkty delikatnie, ale niezawodnie pielęgnują dziecięce zęby i dziąsła. Wyjaśnij dzieciom, że dokładna higiena jamy ustnej jest bardzo ważna, ponieważ ma duży wpływ na stan zębów w średnim i starszym wieku. I nie zapomnij nadzorować ich poczynania w zakresie opieki stomatologicznej.

Czym kusi szczoteczka do zębów dla dzieci EP Line LOL?

  • szczoteczka wesołej dziewczynki z pokrowcem ,
  • delikatne okrągłe włosie radzące sobie nawet w trudno dostępnych miejscach, *atrakcyjny wzór z motywem lalki LOL Surprise.

Przydatne prezenciki zakupisz od marki EP Line LOL Surprise

Szukasz prezentu dla dziewczyny, który nie będzie w domu przeszkadzać, a wręcz przeciwnie będzie mile widziana? Pociesz dziewczynki kosmetykami EP Line LOL Surprise, które przynoszą produkty w uroczych opakowaniach ozdobionych popularnymi lalkami o dużych oczach. Oprócz szczoteczek dostępnych również w zestawach, możesz wybrać spray do ciała o słodkim owocowo-kwiatowym zapachu lub pastę do zębów o owocowym smaku. Wszystkie produkty dla dzieci EP Line LOL Surprise są dokładnie testowane i wolne od szkodliwych substancji.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest