ESCADA Joyful Wody perfumowane dla kobiet

Opinie:
2x
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy ESCADA Joyful Wody perfumowane Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Woda perfumowana ESCADA Joyful z 2014 roku odzwierciedla radosną euforię, czyli poczucie, które sprawia, że wszystko wydaje nam się możliwe, a my mamy energię, by przenosić góry. Energetyczna kompozycja powstała z myślą o kobietach, które podchodzą do życia z dużą dozą dystansu i optymizmu, nie bojąc się żadnych przygód czy wyzwań. Świeża, lekka woda perfumowana Joyful skrywa w sobie aromat zroszonych deszczem owoców, bukiet subtelnych kwiatów, słodycz miodu i niepowtarzalną woń lasu. Noś ją zawsze wtedy, kiedy chcesz poczuć się rześko i radośnie!

Optymistyczna kompozycja dla kobiet

Damskie perfumy ESCADA Joyful otwierają świeże tony czarnej porzeczki, melona i mandarynki, Romantyczne serce kompozycji tworzą akordy magnolii, piwonii, zestawione z aromatem nektarynki i liści fiołka. Ucztę dla zmysłów zamykają nuty ciepłego drzewa sandałowego, słodkiego miodu i ziemistego mchu. Do najbardziej wyrazistych składników perfum Escada Joyful należy piwonia, magnolia i melon.

Najlepszy sposób na poprawę nastroju

Radosna kompozycja Escada Joyful natychmiast poprawia nastrój. Wypróbuj ją i przekonaj się sama! Z zapachem Escada Joyful, którego twarzą została supermodelka Miranda Kerr, każdy dzień nabierze kolorytu. Wystarczy nanieść kilka kropli wody perfumowanej na dobrze ukrwione miejsca na ciele (nadgarstki, płatki uszu, szyja, skronie czy dekolt) by cieszyć świetnym humorem przez cały dzień. Podczas aplikacji ulubionego zapachu przypomnij sobie słynne słowa Coco Chanel, że kobieta perfumuje się tam, gdzie pragnie być pocałowana...

Alternatywne produkty Alternatywy ESCADA Joyful

Ocena 4.3

(oceniono 2x)

  • 100 %klientów poleca
  • 2recenzji klientów

Opinie 2x


Dla młodych kobiet lubiących świeże zapachy

  • Są kwiatki i jest świeżo, letnio i radośnie. Na upalny dzień jak znalazł. Raczej dla młodych, bo doświadczona "wytrawna perfumiara" nie znajdzie w tym zapachu niczego interesującego. Prześliczny flakon!!!
  • brak wad

super


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: