Ferrari Scuderia Ferrari Black Signature Wody toaletowe dla mężczyzn

Opis produktu

Męska woda toaletowa Scuderia Ferrari Black Signature zachwyci nie tylko fanów legendarnego zespołu Scuderia Ferrari, ale także wszystkich miłośników przygód i zdrowej, sportowej rywalizacji. Kompozycję otwierają świeże akordy zielonego jabłka i grapefruita, które lekko przełamuje pikantny aromat anyżku. Serce zapachu tworzą nuty gałki muszkatołowej, drzewa kaszmirowego, skóry oraz rześkie morskie tony. Wonną symfonię zamyka połączenie cedru, piżma i lekko ziemistej wetiwerii.

Niepowtarzalny zapach dla mężczyzn

Scuderia Ferrari Black Signature to świeża kompozycja dla panów, która wyróżnia się trwałością i niebanalnym charakterem. Jej zapach uosabia siłę, energię i wyjątkowy styl marki Ferrarii, ceniony przez mężczyzn na całym świecie. Woda toaletowa Scuderia Ferrari Black Signature sprawdzi się w okresie od wiosny do jesieni, a stosować ją można zarówno w dzień, jak i na wielkie wieczorne wyjścia.

Perfumy marki Ferrari mają długą tradycję

Zapachy marki Ferrari, sygnowane kultowym logo wierzgającego konia, podbijają branżę perfum już 1999 roku. Ich pojawienie się na rynku było symbolem rozwoju włoskiej firmy, która jest jednym najbardziej znanych producentów samochodów luksusowych na świecie. Autorem wody toaletowej Ferrari Scuderia Ferrari Black Signature jest perfumiarz Philippe Roques.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: