Frais Monde Spa Fruit Green Apple And Amber Olejki perfumowane dla kobiet

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Frais Monde Spa Fruit Green Apple And Amber Olejki perfumowane Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Olejek perfumowany Spa Fruit Green Apple And Amber to produkt marki Frais Monde, która tworzy swoje kosmetyki z darów natury: wody i glinki termalnej, soli mineralnych, naturalnych ekstraktów i wonnych esencji. Kompozycję otwierają akordy soczystych zielonych jabłek, do których po chwili dołącza ciepła i elegancka ambra. Jej obecność nadaje zapachowi głębi i zmysłowości. Olejek perfumowany jest wydajny, trwały i ma uniwersalny charakter, dzięki czemu mogą go stosować i kobiety i mężczyźni. Wypróbuj Spa Fruit Green Apple And Amber i poznaj filozofię marki Frais Monde, która stawia na zdrowie i naturalność.

Źródło energii i dobrego nastroju

Olejek perfumowany Spa Fruit Green Apple And Amber to wyjątkowy i trwały produkt rodem ze słonecznych Włoch, który mogą stosować również osoby o wrażliwej skórze. Jego delikatne składniki nie podrażniają naskórka i nie wywołują reakcji alergicznej (kosmetyki Frais Monde nie zawierają PEG, parabenów ani niklu). Mały flakonik olejku Spa Fruit Green Apple And Amber zmieści się w każdej torebce, dzięki czemu możesz cieszyć się jego energetycznym zapachem w każdej sytuacji i o każdej porze.

Jak stosować olejek Frais Monde?

Aby cieszyć się pełnią kompozycji zapachowej nanieś olejek perfumowany Frais Monde Spa Fruit Green Apple And Amber na nadgarstki, skórę za uszami lub przestrzeń w zagięciu łokcia. Produkt możesz również wetrzeć w końcówki włosów bez obaw o zatłuszczenie lub oklapnięcie fryzury. Aromat olejku perfumowanego rozwija się w zależności o temperatury i naturalnego zapachu Twojego ciała. Produkt należy zużyć w przeciągu 36 miesięcy od otwarcia flakonu lub zgodnie z informacją na opakowaniu.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: