Frais Monde White Musk Wody toaletowe dla kobiet

Opis produktu

Woda toaletowa Frais Monde White Musk obudzi w Tobie nieodparte uczucie czystości i świeżości. Jej delikatny zapach będzie Ci towarzyszył podczas spotkań w pracy, wypoczynku i romantycznych kolacji we dwoje. Śmiało możesz ją również stosować przed spaniem, ponieważ zapach jest przyjemnie zrównoważony i całkowicie niedrażniący. Nadaje się do stosowania przez cały rok i bez wątpienia wykorzystasz ją zarówno na dzienne, jak i na wieczorne noszenie.

Otula Cię delikatnym welonem białego piżma

Lekkie perfumy White Musk jako główną esencję zawierają białe piżmo, które znajduje się w nich w czystej postaci. White Musk umiejętnie łączy w sobie uroczą dziewczęcą niewinność z delikatną kobiecą zmysłowością. Wytwarzane syntetycznie białe piżmo jest obecnie wykorzystywane w wielu kompozycjach. Produkcja zastępczych piżm, faktycznie wiernych zapachowi piżma zwierzęcego, jest wymagająca finansowo, dlatego odnoszący sukcesy perfumiarze opanowali sztukę kombinacji różnych form piżmowych. Osiągają w ten sposób zawsze najlepszy piżmowy aromat.

Południowowłoska marka o naturalnym charakterze

Frais Monde oferuje szeroki asortyment innowacyjnych wód toaletowych i perfumowanych, olejków i kremów perfumowanych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Hipoalergiczne olejki perfumowane bez konserwantów i dodatku alkoholu są idealne przede wszystkim do skóry wrażliwej. W dziedzinie wód toaletowych Frais Monde oferuje zapachy piżmowe i pudrowe, do których należy również White Musk, a także zapachy cytrusowe, owocowe, orientalne i zmysłowe, drzewne, kwiatowe, wykwintne, a nawet wodne.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest