Gabriella Salvete Correct & Comfort Korektory dla kobiet

Opis produktu

Niewiele osób ma twarz tak czystą jak alabaster, ale nie rezygnuj ze swoich marzeń o idealnej cerze! Obecnie jest już dostępna szeroka gama produktów kosmetycznych na profesjonalnym poziomie, służąca do szybkiego użytku w domu lub poza nim. Do bardzo popularnych produktów należy Korektor Gabriella Salvete Correct & Comfort.

Czym zainteresuje Cię korektor Gabriella Salvete Correct & Comfort?

  • kremowy, mocno napigmentowany, dobrze kryjący,
  • skuteczny w walce z różnymi niedoskonałościami cery,
  • udowodniono również jego skuteczność maskowania cieni pod oczami,
  • długotrwały, zapobiegający podrażnieniom,
  • praktyczne opakowanie do wygodnego stosowania w dowolnym miejscu,
  • codzienny kosmetyk dekoracyjny w świetnej cenie.

Jaki odcień korektora wybrać i jak używać go prawidłowo

Obecnie na pierwszy plan wysuwa się maksymalna naturalność tak zwany nagi make-up, któremu odpowiadają również beżowe i brązowe odcienie uniwersalnych korektorów, w tym produktu Gabriella Salvete Correct & Comfort. A jeśli cielisty odcień nie jest wystarczający na Twoje cienie pod oczami? W przypadku zaczerwienionych cieni wypróbuj zielony korektor, na niebieskawe cienie brzoskwiniowy, a na fioletowe żółty korektor. Korektora używaj dopiero w 4 kroku – po nałożeniu preparatów nawilżających, bazy podkładowej i podkładu, który sam zakryje większość niedoskonałości. Na nieprzygotowanej cerze istnieje ryzyko osadzania się korektora w porach lub drobnych zmarszczkach, a na pewno nie zależy Ci na efekcie maski.

Odcień przedstawiony na ekranie zależy od ustawień Twojego monitora. Rzeczywisty kolor może się od niego nieznacznie różnić.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest