Iceberg Homme Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
59,09
Doręczymy

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
52,66
Dostępny   |  (ID: )
63,30
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Wnieś radość i nieustanną energię w swoje dni dzięki zapachowi wody toaletowej dla mężczyzn Iceberg Homme. Aromatyczny zapach, który przeznaczony jest dla współczesnego, optymistycznego mężczyzny w pełni cieszącego się każdą minutą życia, został wprowadzony na rynek w 1991 roku, ale do dziś ma fanów na całym świecie, którzy uwielbiają jego aromat. Czy Tobie też się spodoba?

Aromatyczny zapach dla współczesnego mężczyzny

Zapach oparty jest na połączeniu starannie dobranych składników zapachowych, które wspólnie tworzą doskonałe harmonijne współbrzmienie aromatów. W pierwszych sekundach powita Cię połączenie orzeźwiającej bergamotki, cytryny i mandarynki z zielonymi nutami, neroli i czerwonymi jagodami. Składnikiem, który ma niezastąpione miejsce w otwierających akordach, jest zapach lawendy, który nie pozostawi żadnej kobiety bez reakcji. Serce wody toaletowej dedykowane jest głównie kwiatom w połączeniu z charakterystycznymi nutami gałki muszkatołowej. A baza? Jej synonimem jest zmysłowość i elegancja, tworzone przez nuty drzewne wraz ze zwierzęcym aromatem skóry, zapachem paczuli i słonecznej ambry.

Szukasz optymistycznego zapachu, który każdego dnia poprawi Twój nastrój już jedną aplikacją? Odkryj go w wodzie toaletowej dla mężczyzn Iceberg Homme, która nadaje się do noszenia przez cały dzień. Najlepiej prezentuje się podczas ciepłych wiosennych i letnich dni.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest