Kneipp Kids Space Adventure Zestaw kula do kąpieli Astronaut 95 g + trzaskająca sól do kąpieli Star Dust 60 g + sól do kąpieli Dream Journey 40 g

Dostępny   |  (ID: 149832)
39,23
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Marka kosmetyczna, której produkty opierają się na tym najlepszym, co natura oferuje? Niemiecka marka kosmetyków naturalnych Kneipp , która istnieje na rynku od ponad 125 lat. Markę założyli Sebastian Kneipp i farmaceuta Leonhard Oberhäußer. Dwóch przyjaciół z wizją przedstawienia światu receptury opartej na naturalnych esencjach roślinnych.

Kneipp: Naturalne produkty najwyższej jakości

Filozofia marki od samego początku opierała się na aktywnych składnikach pochodzących z natury i na nich opiera się do dziś. Produkty opierają się na holistycznej koncepcji przyczyny i skutku, opartej na pięciu filarach powstania marki, czyli wodzie, roślinach, ruchu, żywności i równowadze wewnętrznej. Marka bazuje również na wysokiej jakości. Dlatego oczywistością jest pierwszorzędna jakość surowców roślinnych i ich delikatna obróbka. Jakość potwierdzają liczne certyfikaty, a działanie produktów potwierdzone badaniami naukowymi. Zafunduj sobie kosmetyki Kneippa, które przybliżą cię do natury.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: