L´Artisan Parfumeur Mon Numero 9 Wody kolońskie

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda kolońska L'Artisan Parfumeur Mon Numero 9 to niezwykle świeży, niszowy zapach, który urzeka zarówno kobiece, jak i męskie zmysły. Została wprowadzona na rynek w 2011 roku przez luksusową francuską markę L'Artisan Parfumeur, która od 1976 roku zachwyca miłośników perfum. Woda kolońska Mon Numero 9 doskonale uzupełni Twoją białą koszulkę letnią, klapki na nogach i orzeźwiający koktajl w ręce. Prawdziwy zapach słonecznych wakacji lub jego przypomnienie, został stworzony przez perfumiarza Bertranda Duchaufoura. Inspirował się kompozycją klasycznej wody kolońskiej, nadał jednak swojemu dziełu nowoczesny charakter.

Rabarbar, cytryna i świeża zieleń

Leciutkie perfumy unisex L'Artisan Parfumeur Mon Numero 9 to wyjątkowa kompozycja dla koneserów perfum. Poczujesz w nich pikantny rabarbar zmieszany z aromatem cytryny i świeżej zieleni. To energetyzujące połączenie niezawodnie Cię rozweseli i wprowadzi w przyjemny nastrój każdego ranka. Ciesz się napływem nowej energii dzięki zapachowi L'Artisan Parfumeur Mon Numero 9! Nieuchronnie teraz muszą nadejść sukcesy na wszystkich frontach.

Wskazówki dotyczące innych perfum marki

Dziś już legendarne perfumy marki L'Artisan Parfumeur Mure et Musc są dostępne od 1978 roku. Oryginalna mieszanka jeżyny i piżma nikogo nie pozostawi bez reakcji. Doskonałymi recenzjami może pochwalić się również ich kontynuacja Mure et Musc Extreme (1993). Batucada (2011), mieszanka limonek, morskiego zapachu, tropikalnych kwiatów i mięty, czy La Chasse aux Papillons, tłumaczone jako „Polowanie na motyle” (1999), należą do najbardziej poszukiwanych perfum francuskiej marki niszowej.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest