Madonna Nudes 1979 Blossom Wody toaletowe dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
11,46
Doręczymy

Opis produktu

Woda toaletowa Madonna Nudes 1979 Blossom to nowoczesna kompozycja o kwiatowym charakterze, która powstała z myślą o zmysłowych i pewnych siebie kobietach. Królowa popu doskonale wie, że nic tak skutecznie nie podkreśla sexappealu jak dobrze dobrane perfumy. Zapachem, który nikogo nie pozostawi obojętnym, jest z pewnością Blossom w stylowym pudełku zdobionym motywem kwiatów.

Upajająca woń kwiatów

Damskie perfumy Madonna Nudes 1979 Blossom, oparte na bogactwie kwiatowych akordów, doskonale oddają charakter słynnej gwiazdy popu - Madonny. Kompozycja dołączyła do swych poprzedniczek: Masquerade, Musical, Pour Femme, Pour Homme, Sensual, Sparkle oraz Goddes. Wypróbuj wodę toaletową Blossom i poczuj się naprawdę wyjątkowo!

Zapach tak niezwykły jak sama Madonna

Madonna, a właściwie Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie, to niekwestionowana królowa muzyki pop, której płyty i koncerty sprzedają się w zawrotnym tempie. Podobnie jak i inne gwiazdy, Madonna również użyczyła swojego imienia serii zmysłowych i kobiecych perfum. Wszystko zaczęło się w 1979 roku, kiedy to fotograf Martin Hugo Maximilian Schreiber sfotografował wokalistkę nago, zyskując prawa do wykorzystania zdjęć w celach handlowych i reklamowych. Na początku nowego tysiąclecia powstała nowa marka perfumiarska Madonna Nudes 1979, na którą licencję posiada firma Beauty Contact. Zapachy tej marki są tak wyjątkowe jak sama Madonna.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest