Mexx Woman Spraye do ciała dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
 
  20,71
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Spray do ciała Mexx Woman to jeden z kosmetyków towarzyszących drzewno-cytrusowemu zapachowi Mexx Woman, wprowadzonemu na światowe rynki w 2000 roku. Promieniuje radością życia, wspiera pragnienie flirtu i przygody. Praktyczny spray do ciała możesz zabrać ze sobą wszędzie i używać go, kiedy tylko zechcesz. W przeciwieństwie do mocniejszych perfum, nie musisz martwić się o to, że mógłby przeszkadzać Twojemu otoczeniu lub pozostawić plamy na ubraniach. „Doskonały zapach do pracy. Zawsze niezawodny,” ocenia Mexx Woman jedna z zagranicznych użytkowniczek. „Energetyczny, dobrze wyważony zapach na co dzień.” „Harmonijna, raczej letnia kompozycja,” dodają inne wielbicielki Mexx Woman.

Energia bergamotki, cytryny i porzeczki

Świeże damskie perfumy Mexx Woman tworzy cytryna, bergamotka, czarna porzeczka, konwalia, jaśmin, róża, cedr, drzewo sandałowe i bursztyn. Wyrafinowane połączenie wymienionych składników zapewni Ci przyjemne uczucie czystości i dobry nastrój przez cały dzień. Działanie podstawowych perfum możesz wspomóc w ciągu dnia sprayem do ciała. Możesz też za jego pośrednictwem wypróbować, czy w ogóle odpowiadałyby Ci droższe wody perfumowana lub toaletowa.

Od młodzieżowej holenderskiej marki Mexx

Perfumy młodzieżowej holenderskiej marki Mexx to poszukiwani przewodnicy po współczesnym świecie i miejskim stylu życia. Jedna z najbardziej utytułowanych marek modowych przynosi światu wyjątkową modę metropolitarną inspirowaną światowymi wybiegami, w tym ciekawe akcesoria. Teraz możesz wypróbować popularny spray do ciała Mexx Woman.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest