Molinard Les Elements Collection Jasmin Wody perfumowane dla kobiet

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Jaśmin to składnik zapachowy niezwykle ceniony w świecie perfum. Wynika to z jego delikatnego, a jednocześnie tajemniczego i uzależniającego aromatu. I właśnie jaśmin to składnik, który dominuje w zapachu wody perfumowanej Molinard Les Elements Collection: Jasmin, od którego pochodzi jej nazwa. Zapach jest delikatny i świeży jak wiosenna bryza, przywracająca czas dziecięcych zabaw i radosnych wspomnień, kiedy nie było jeszcze zmartwień. Owiń się welonem, którego magiczny aromat pokochasz zarówno Ty jak i Twoje otoczenie.

Delikatny, świeży zapach

Cały zapach koncentruje się wokół jednego składnika, jaśminu, kwiatu, który swymi akordami potrafi wyrazić oddech. Jaśminowi towarzyszą starannie dobrane składniki zapachowe, które pozwalają mu zaprezentować się w całej okazałości. Z nutami jaśminu zapoznasz się już na wstępie wraz ze świeżymi akordami cytryny. Następnie poczujesz serce wody perfumowanej, które uniesie Cię na fali kwiatów. Róża jest ozdobiona kwiatem pomarańczy i aromatem goździków. Zakończenie należy do rozgrzewającego i eleganckiego drzewa sandałowego oraz zmysłowego zapachu piżma.

Jest ciepły dzień, spacerujesz ulicami i otula cię delikatny welon utkany z zapachu kwiatów. Zapach jest tak uroczy, że ludzie po Twoim odejściu odwracają się jeszcze, by rozsmakować się ostatnimi akordami wody perfumowanej Molinard Les Elements Collection: Jasmin.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest