Molinard Les Elements Collection Rose Wody perfumowane

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Róża to absolutna klasyka w dziedzinie perfum. Nie znaczy to jednak, że powiedziano na jej temat już wszystko. Kolejne zapachy oparte na różanej esencji udowadniają, że królowa kwiatów potrafi zaskoczyć. Woda perfumowana Molinard Les Elements Collection: Rose oddaje hołd jednej z najdroższych i najpiękniejszych esencji zapachowych, dając jej za tło niebanalne nuty przypraw i kwiatów. Zapach pochodzi z kolekcji Les Elements Collection, poświęconej luksusowym i wyjątkowym składnikom perfum. Les Elements Collection: Rose pochodzi z roku 2015 i należy do zapachów typu uniseks.

Magiczna, majestatyczna róża

Mocne, odważne nuty różane pojawiają się zaraz na początku i nie pozwalają się zdominować pozostałym akordom. W sercu kompozycji do róży dołącza subtelny fiołek, gałka muszkatołowa, słodkawy rumianek i ostrzejsze nuty anyżu. Zamknięcie to łagodne tony wanilii, piżma i migdałów, które tworzą dla róży aksamitne, wyciszające tło.

Woda perfumowana Molinard Les Elements Collection: Rose to róża w odsłonie wyrafinowanej i zmysłowej. Dajcie się ponieść tej opowieści.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest