Molinard Les Elements Collection Vanille Fruitée Wody perfumowane

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Odziej się w pachnący obłoczek przeplatany słodkim zapachem wanilii z perfumowanej wody Molinard Les Elements Collection: Vanille Fruitée. Zapach należący do grupy unisex wyróżnia się na skórze mężczyzn i kobiet i podkreśla ich zalety. Woda perfumowana jest jednym z czterech zapachów z kolekcji Les Elements Collection, która została zainspirowana wyjątkowymi wonnymi esencjami. Celem kolekcji było zaprezentowanie tych esencji w najlepszym wydaniu i umożliwienie im wyróżnić się bez pozostawienia w cieniu innych składników. Wykwintna woda perfumowana zachwyci również Ciebie.

Odurzający zapach wanilii

Magiczny zapach budzą akordy orzeźwiającej bergamotki w towarzystwie zapachu goździka. Serce bije w rytmie orchidei, heliotropu, słodkiej wanilii, która odgrywa istotną rolę w zapachu i aromatu świeżo zerwanych malin. Serce zapachu zdobią odcienie słońca. Nawet w bazie jest wanilia, której towarzyszy cukier, białe piżmo i benzoes.

Daj się ponieść swym marzeniom i wyobrażeniom, pozwól im ożyć. Poczuj magię nieograniczonej wolności i odkryj, że prawie wszystko jest możliwe w życiu dzięki zapachowi Molinard Les Elements Collection: Vanille Fruitée.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: