Nino Cerruti Cerruti 1881 Signature Wody perfumowane dla mężczyzn

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Nino Cerruti Cerruti 1881 Signature to zmysłowy zapach dla współczesnego dżentelmena, przeplatający w sobie w wyrafinowany sposób wybrane przyprawy z rozgrzewającymi akordami skóry. Połączenie pieprzu, kardamonu, wetywerii i ambry tworzy doskonałą harmonię nut zapachowych. Idealnym czasem na wykorzystanie tej dyskretnej, czystej i niepowtarzalnej kompozycji jest zimowy wieczór towarzyski. Od jesieni do wiosny można ją jednak używać również na dzienne okazje.

W zapachu dominuje ekscytujący aromat skóry i pieprzu

Korzenne perfumy dla mężczyzn Cerruti 1881 Signature dodadzą elegancji Twojej stylizacji i podkreślą Twoją naturalną charyzmę. Ich nuty wstępne i środkowe charakteryzuje grejpfrut, gałka muszkatołowa, pieprz, kardamon, skóra i labdanum, które powoli przeplatają się w bazie z ambrą, paczulą i wetywerią. Dzięki oryginalnemu zapachowi Nino Cerruti Cerruti 1881 Signature masz gwarancję, że zwrócisz na siebie uwagę otoczenia.

Historia wody perfumowanej Cerruti 1881 Signature

Wyjątkowo męski zapach Cerruti 1881 Signature został wprowadzony na światowe rynki w 2017 roku. Pochodzi z warsztatu tradycyjnej francusko-włoskiej marki Nino Cerruti, istniejącej już od 1881 roku. Ten rok również dumnie umieściła w swojej nazwie. Zapach został stworzony przez perfumiarkę Nadege le Garlantezec. Być może znasz popularne kompozycje Cerruti Pour Homme z 2007 roku, CerrutiSi z 2003 roku, Cerruti 1881 Men z 1990 roku, a nawet pierwszy męski zapach tej marki z 1978 roku, nazwany po prostu Nino Cerruti. Wypróbuj także ich kontynuatorkę, wodę perfumowaną Cerruti 1881 Signature!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest