Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy PIZ BUIN Allergy Sun Sensitive Skin Spray Preparaty do opalania do ciała Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Spray do opalania Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Spray przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cierpią na alergie słoneczne i nawet krótki pobyt na słońcu powoduje u nich reakcje alergiczne. Spray zawiera nowoczesne skuteczne filtry chroniące wrażliwą skórę przed promieniowaniem UV oraz kompleks osłonowy CALMANELLE®, który zapobiega podrażnieniom.

Chroń wrażliwą skórę przed silnym słońcem dzięki sprayowi do opalania Piz Buin Allergy!

  • nietłusta i nieklejąca tekstura,
  • szybko się wchłania,
  • intensywnie nawilża skórę, zapobiegając w ten sposób jej złuszczaniu.

Zastosowane technologie:

  • zaawansowane filtry - zapewniają fotostabilną, szerokospektralną ochronę przed promieniowaniem UVB powodującym oparzenia słoneczne oraz przed promieniowaniem UVA, które wnika głęboko w skórę, powoduje jej starzenie się i może powodować raka,
  • CALMANELLE® - kompleks osłonowy utworzony przez przeciwutleniacz FEVERFEW PFE™, który pomaga zwiększyć tolerancję komórek skóry na działanie słońca.

Jak stosować spray do opalania?

Najpierw wstrząśnij sprayem. Przed opalaniem nanieś wystarczającą ilość na skórę i rozetrzyj. Powtórz aplikację w ciągu dnia, szczególnie po przebywaniu w wodzie lub wytarciu ręcznikiem.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: