Pomellato Nudo Blue Wody perfumowane dla kobiet

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Pomellato Nudo Blue Wody perfumowane Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Pomellato, włoska marka stylowej biżuterii, rozpoczęła podbój świata perfum od swojej kolekcji perfum Nudo, która nawiązuje do słynnych pierścionków z drogocennymi kamieniami szlachetnymi. Inspiracją dla wody perfumowanej dla kobiet Pomellato Nudo Blue był londyński niebieski topaz, którego niezwykły kolor uwieczniono również na flakonie zapachu. Kompozycja została wprowadzona na rynek w 2013 roku.

Kwiatowo-orientalna propozycja dla kobiet

Zapach, niczym najpiękniejszy kamień szlachetny, może stać się prawdziwą ozdobą kobiety i jej ulubionym dodatkiem do każdej stylizacji. Wonną symfonię Pomellato Nudo Blue otwiera połączenie świeżej cytryny, czarnej porzeczki oraz bambusa. Wraz z sercem perfum do głosu dochodzą romantyczne tony frezji, kosaćca i piwonii. Kwiaty znajdziemy również w podstawie kompozycji, na którą składają się akordy heliotropu, białego piżma, słonecznego bursztynu i słodkiej, aromatycznej wanilii. Klejnot czy zapach? Dzięki wodzie perfumowanej dla kobiet Pomellato Nudo Blue nie musisz wybierać!

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: