Reminiscence Patchouli Homme Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
 
  399,86
Doręczymy
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa Reminiscence Patchouli Homme (2000) to balsamiczna, pikantna kompozycja dla mężczyzn, w której wibrują nuty paczuli, owoców cytrusowych oraz cennych gatunków drzew. Jej zapach doskonale uzupełni styl współczesnego gentlemana i sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas wielkich wieczornych wyjść. Ze względu na obecność rozgrzewających orientalnych składników, kompozycja Patchouli Homme przeznaczona jest do stosowania jesienią i zimą. W produktach marki Reminiscence odnajdziesz prawdziwą francuską elegancję, która zachwyca mężczyzn i uwodzi kobiety.

W rolach głównych mandarynka, paczuli, fasola tonka i piżmo

Męskie perfumy Reminiscence Patchouli Homme otwierają akordy mandarynki i limetki. W sercu i w całej kompozycji prym wiodą nuty paczuli, które w warstwie średniej połączono z cedrem i pelargonią. Trwałą i intensywną bazę zapachu oparto na tonach fasoli tonka, prawdziwego francuskiego labdanum, balsamu Tolu, piżma oraz benzoiny.

Męska wersja legendarnego zapachu dla kobiet Patchouli

Woda toaletowa Reminiscence Patchouli Homme to męska wersja legendarnego zapachu dla kobiet Patchouli, który francuski producent perfum i biżuterii Reminiscence zaprezentował światu wraz z nie mniej sławnymi kompozycjami Ambre i Musk w 1970 roku. Aktualnie w portfolio firmy znajdziemy dziesiątki nowych zapachów, przy których pracowali nasłynniejsi współcześni perfumiarze: Fabrice Pellegrin, Mathieu Nardin, Zoe Coste, Jacques Flori, Mélanie Carestia, Maurice Roucel, Lucas Sieuzac czy Angeline Leporini. Co ciekawe, po dzień dzisiejszy firma Reminiscence pozostaje w rodzinnych rękach.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest