Prezent przy zakupie produktow marki Marc Jacobs!

Tiziana Terenzi Anniversary Collection Casanova Perfumy

Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
769,98
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Perfumy Tiziana Terenzi Anniversary Collection Casanova inspirowane Giacomo Casanovą (1725 – 1798), włoskim pisarzem i poszukiwaczem przygód, ale przede wszystkim znanym uwodzicielem kobiet. O swoich poczynaniach oświadczył: „Ze świadomością, że powinienem być pociechą dla płci pięknej, zawsze bardzo sumiennie starałem się sprostać tym oczekiwaniom.” Poznaj sekrety uwodzenia – unisex perfumy Casanova staną się Twym doskonałym przewodnikiem!

Luksusowe orientalne perfumy ambrowo-drzewne

Casanova to najsilniejsza kompozycja zapachowa - Extrait de Parfum. Znakomite dzieło zapachowe rozpoczyna bergamotka, orchidea, jaśmin, liść figowy i delikatny puder. Najsilniejszą nutą serca jest ambra, gwajakowe i cedrowe drzewo. Są też zwierzęca skóra mirra, wanilia, kardamon i różowy pieprz. Baza jest zdominowana przez ciepły żywiczny zapach ambry, ambroksanu, wetywerii, mchu dębowego i fasoli tonki. Perfumy Casanova produkowane przez włoską rodzinną niszową markę Tiziana Terenzi będą wyróżniać się przez cały rok i 24 godziny na dobę.

Zapach nazwany na cześć znanego uwodziciela

Perfumy Tiziana Terenzi Anniversary Collection Casanova to wystawny zapach unisex z motywem Wenecji, rodzinnego miasta słynnego konesera Casanovy. Czy wiesz, że w 2018 roku powstało tu muzeum poświęcone temu uwodzicielowi? I że prawdopodobnie powstanie również oddział w Pradze? Casanova ostatnie lata życia spędził bowiem w czeskim zamku Duchcov. W międzyczasie, z zapachem Casanova, wyrusz w ekscytującą podróż po Wenecji, być może podczas słynnego karnawału…

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest