Tiziana Terenzi Laudano Nero Perfumy

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Perfumy Tiziana Terenzi Laudano Nero są inspirowane mitycznym Paryżem podczas deszczowego jesiennego dnia z atmosferą uchwyconą na akwarelach Renoira. Wdychaj zapach deszczu bębniącego o dachówki, zwróć uwagę na aromat popiołu z ogniska, przy którym grzeją się akrobaci i muzycy, czekający w dzielnicy Montmartre na powrót turystów po deszczu. Nad wszystkim unosi się także zapach absyntu, odurzającego destylatu ziołowego złożonego z piołunu, anyżu i kopru włoskiego. Wreszcie daj się oszołomić eksplozji kamfory i porzuć wszelkie uprzedzenia

Bardzo złożony zapach bohemy

W przypadku perfum unisex Laudano Nero ich twórca Paolo Terenzi wybrał szereg interesujących składników. W pierwszych chwilach przywita Cię dominujący koniak wraz z urzekającym zapachem tytoniu, ambry, piołunu, mirtu i długo utrzymującego się rozmarynu. Serce perfum wypełniają aromaty róży, miodu, cedru, irysa, drzewa sandałowego, popiołu i dachówki. Zmysłową bazę tworzą kadzidło, dwa rodzaje piżma, cynamonowiec kamforowy, szlachetny wawrzyn, oud, wetyweria, dąb, labdanum i wanilia.

Klasyfikacja perfum Laudano Nero

Perfumy Tiziana Terenzi Laudano Nero to orientalno-korzenny zapach dla kobiet i mężczyzn. Pochodzi z warsztatu włoskiej marki rodzinnej i wszedł na rynek w 2014 roku. Perfumy Laudano Nero szczególnie nadają się do stosowania jesienią i zimą, na wieczorne i na dzienne okazje. Charakteryzuje się mocnym aromatem koniaku i kadzidła, dzięki czemu z pewnością wyróżnisz się z tłumu i wzbudzisz zainteresowanie w każdym towarzystwie.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest