🎁 do zamówienia Dermacol

Ustawienia filtrów
Płeć
Seria
Cena
-

Van Cleef & Arpels

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Van Cleef & Arpels

Historia francuskiej marki Van Cleef & Arpels , która wzbogaciła świat o piękną biżuterię, zegarki i upojne perfumy, rozpoczęła się w 1896 roku. W tym czasie marka została założona przez Charlesa Arpelsa i jego szwagra Alfred Van Cleefa, po którym również nosi jego imię. Ci odnoszący sukcesy przedsiębiorcy otworzyli swój pierwszy butik w Paryżu w 1906 roku i zasłynęli głównie z oferowania luksusowych klejnotów z diamentami. Dziś marka owa kojarzy się także z celebrytami, na czele z Elizabeth Taylor, Brigitte Bardot czy Julią Roberts.

Luksusowe francuskie zapachy Van Cleef & Arpels

Pierwszy zapach Van Cleef & Arpels ujrzał światło dzienne w 1978 roku, był to klasyczny zapach kwiatowo-aldehydowy, i niedługo później pojawiły się inne perfumy. Od razu wzbudziły ogromne zainteresowanie nie tylko dzięki samym wyjątkowym kompozycjom zapachowym, ale także luksusowym wyglądem flakoników.

Upiększyj się zapachem Van Cleef & Arpels

Zastanawiasz się, jak pachnie perfum światowej sławy marki Van Cleef & Arpels? Daj się ponieść zapachowi perfumowanej wody dla kobiet Van Cleef & Arpels So First , w której dominują delikatne białe kwiaty i słodki aromat świeżo ściętej laski wanilii. Marka Van Cleef & Arpels oferuje również szereg popularnych zapachów unisex. Jednym z nich jest zapach perfumowanej wody Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Rouge . To orientalno-kwiatowy zapach z 2018 roku przeznaczony dla pewnych siebie mężczyzn i kobiet.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: