AHAVA Beauty Before Age Uplift Liftingujący ktem do twarzy, szyi i dekoltu na noc dla kobiet 50 ml

Dostępny   |  (ID: 94060)
215,49
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Odkryj niesamowite efekty Morza Martwego dzięki marce AHAVA! Wyjątkowe kosmetyki do skóry i ciała dzięki minerałom z Morza Martwego i naturalnym ekstraktom odnawiają skórę od wewnątrz i przywracają jej świeży, zdrowy i witalny wygląd. Kosmetyki AHAVA odnalazły idealną harmonię natury i nauki i wprowadzają wszystkie korzyści błota z Morza Martwego do łazienek milionów zadowolonych klientów z całego świata. Zostań jednym z nich i uzyskaj wymarzoną, młodzieńczą skórę twarzy i ciała.

Pożyteczne błoto z Morza Martwego

Wszystko zaczęło się w 1988 roku. Ziva Gilad zauważyła, że wiele turystek zabierało do domu błoto z Morza Martwego do późniejszej domowej pielęgnacji skóry. Ustawiła stoisko i zaczęła oferować turystom peeling ciała z błotem z Morza Martwego . Niezwykły sukces zaowocował powstaniem marki AHAVA, w której zatrudniony był zespół entuzjastycznych naukowców zainteresowanych przyrodą i pielęgnacją ciała. Odkryli, że błoto z Morza Martwego zawiera wiele minerałów do dogłębnego oczyszczania i stymulacji skóry, i opracowali rewolucyjną tkaninę Osmoter, którą można znaleźć we wszystkich produktach AHAVA . To wyjątkowy, naukowo wymieszany koktajl minerałów z Morza Martwego, zapewniający doskonałe nawilżenie i odżywienie skóry.

AHAVA: wyjątkowe kosmetyki z Morza Martwego

W asortymencie AHAVA znajdziesz dziś niesamowitą ilość kosmetyków dla kobiet i mężczyzn, dla każdego rodzaju skóry i w każdym wieku. Kremy i maski do skóry, balsamy i kremy do ciała oraz kosmetyki do włosów AHAVA opiera się na harmonijnym połączeniu natury i nauki , zwykle zawiera minerały z Morza Martwego oraz skuteczne ekstrakty roślinne, które nie tylko pielęgnują skórę, ale także ją "uczy" dbać o siebie. Kosmetyki AHAVA mają doskonałą tolerancję i dlatego eksperci zalecają je nawet dla skóry wrażliwej. W przeciwieństwie do zwykłych marek kosmetyków nie zawierają parabenów, SLS, ftalanów ani innych kontrowersyjnych składników, zawsze szczycił się etykietą VEGAN i nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Odkryj sekrety Morza Martwego z kosmetykami AHAVA!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest