🎁 do zamówienia Dermacol

ALCINA 5 Minutes Maska do wszystkich rodzajów włosów dla kobiet 50 ml

kremowa

Niedostępny   |  (ID: 90843)
78,13

Opis produktu

Każdy z nas jest wyjątkowy . Każda skóra ma inne potrzeby i zasługuje na indywidualną pielęgnację bez zbędnych kompromisów. Popularna marka kosmetyków ALCINA reprezentuje zatem wyjątkowe rozwiązanie dla każdego rodzaju skóry i włosów. Czci różnorodność , sugeruje, że piękno naprawdę kwitnie w każdym wieku i zapewnia pierwszorzędną pielęgnację twarzy, ciała i włosów.

Wysokiej jakości kosmetyki z Niemiec

Niemiecka marka ALCINA została założona w połowie ubiegłego wieku przez Kurta Wolfa, a firma rodzinna nadal opiera się na jego spuściźnie. Łączy w sobie wieloletnią tradycję z nowoczesnymi innowacjami i trendami w modzie a wynikiem są skuteczne kremy na dzień, kosmetyki oczyszczające, ulubione produkty do pielęgnacji włosów i wiele innych produktów, które polubią zwyczajni użytkownicy i profesjonaliści z całego świata.

ALCINA jako świętowanie kobiecości

Nazwa marki nawiązuje do opery Alcina niemieckiego kompozytora Georga Friedricha Händla. To wspaniałe dzieło muzyczne poświęcone magicznej i tajemniczej kobiecości we wszystkich jej formach i jest nieskończonym źródłem inspiracji dla kosmetyków ALCINA. Niemiecka marka kosmetyków od dawna jest w centrum uwagi kobiet, ale w 2014 roku również mężczyźni doczekali się specjalistycznej linii.

Wypróbuj swoją ulubioną pielęgnację

ALCINA od dziesięcioleci stara się dostarczać swoim klientom kosmetyki, które po prostu ich zachwycą. I trzeba przyznać, że radzi sobie znakomicie. Wypróbuj pielęgnację skóry, produkty do ciała czy kosmetyki do włosów ALCINA i dołącz do milionów zadowolonych fanów tej marki.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: