Alfa Romeo Blue Woda toaletowa dla mężczyzn 40 ml

Dostępny   |  (ID: 137451)
20,80
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: 155404)
32,00
Dostępny   |  (ID: 137450)
53,65
Dostępny   |  (ID: 157261)
29,90

Opis produktu

Daj się skusić powiewem świeżego morskiego powietrza, które wesprze Twoją odwagę do stawiania czoła nowym wyzwaniom! Woda toaletowa Alfa Romeo Blue to nieodparte zaproszenie do podróżowania i przeżycia ekscytujących przygód. Jej twórca, perfumiarz Serge De Oliver, konstatował: „Zainspirowała mnie odwieczna moc oceanu. W pierwszych dwóch warstwach zmieszałem aromatyczny fougere z nowoczesnym aromatem owocowo-kwiatowym. Baza kompozycji powstała ze śmiałego połączenia balsamiczno-drzewnej paczuli i suchego drewna. Przesłaniem tego dzieła zapachowego ma być zarówno rozwijanie, jak i podtrzymywanie emocji oraz wolność i prawdziwie męska energia."

Jaki szlak zapachowy oferują perfumy dla mężczyzn Alfa Romeo Blue?

  • na początku paproć, aromatyczne przyprawy i nuty morskie,
  • w sercu orzeźwiające owocowe i kwiatowe nuty zapachowe,
  • w trwałej bazie relaksująca paczula i suche drzewo,
  • ogólny charakter: aromatyczno-fougere, wyjątkowo męski.

Historia trzech wód toaletowych Alfa Romeo z 2021 roku

Woda toaletowa Alfa Romeo Blue, pełna morskiej świeżości, stała się w 2021 roku częścią kolekcji zapachowej prestiżowego włoskiego producenta samochodów Alfa Romeo. Dzięki profesjonalnej współpracy z firmą Desire Fragrances powstały jeszcze kolejne dwie wody toaletowe: Alfa Romeo Red dla współczesnego uwodziciela i Alfa Romeo Black dla sportowca ciałem i duszą. Najlepiej wypróbować je wszystkie, aby w przyszłości znaleźć wśród nich tę odpowiednią! Aplikuj wodę toaletową na punkty tętna czystej skóry, najpierw rano, a następnie w kilkugodzinnych odstępach w ciągu dnia lub wieczorem. Praktyczne buteleczki schowasz również do kieszeni, albo możesz mieć je zawsze pod ręką w pracy lub w samochodzie.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest