Angel Schlesser Flor de Naranjo Woda toaletowa dla kobiet 100 ml tester Testery perfum i kosmetyków nie różnią się składem od ich pełnowartościowych wersji. Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie. Pakowane są w białe lub szare pudełka lub wysyłane bez pudełek. Często pozbawione są również korka lub zatyczki nakładanej na główkę spray'u. Główną zaletą testerów jest niższa cena.

55,70
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 27434
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Angel Schlesser Flor de Naranjo Woda toaletowa Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Perfumy Angel Schlesser   Angel Schlesser to hiszpański projektant urodzony w Santander. Karierę zawodową rozpoczął w roku 1983, odnotowując od tego czasu wiele cennych nagród na swoim koncie w dziedzinie mody oraz aktywnie uczestnicząc w ambitnych projektach filmowych. Perfumy Angel Schlesser to finezyjne i misterne dzieła sztuki o charakterystycznych, inspirujących motywach odzwierciadlających harmonię morza śródziemnomorskiego. Te obezwładniające zmysły symfonie stanowią preludium do niepowtarzalnych doznań płynących z perfekcyjnie dobranych, ekskluzywnych akordów.Angel Schlesser perfumy to kobiece kompozycje kwiatowe obracające się wokół aromatów natury, z radością witające akcentami musujących cytrusów, które wplecione w delikatne bukiety emanują lekkością i zwiewnością. Poddaj się magii eterycznej woni, uwodzącej sensualnością i wdziękiem. Esencjonalne spektrum melodii utkanej z najszlachetniejszych nut zapachowych zachęca do zapomnienia się w subtelnej interpretacji współczesnego luksusu.Projektant kreuje również zapachy dedykowane charyzmatycznym mężczyznom, którzy imponują pewnością siebie i intrygują wyjątkową osobowością. Perfumy Angel Schlesser to atlas kontrastów, kryjący w sobie ciepło, witalną siłę, głębię zmysłowości, naturalną energię i wyrafinowaną elegancję. Orzeźwiające nuty mieszają się z intensywnymi, pikantnymi akcentami, tworząc niesamowitą mieszankę opartą na kunsztownej bazie. Pasjonujący charakter, porywająca odwaga, rozbrajający uśmiech i przenikające w kobiecą duszę spojrzenie - taki właśnie jest mężczyzna noszący zapachy Angel Schlesser.Copyright © E-Glamour

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: