Ardell Double Up Knotted Trio Lash Sztuczne rzęsy dla kobiet

Opis produktu

Sztuczne rzęsy w kępkach z węzełkiem Ardell Double Up Knotted Trio Lash są łatwe do nakładania, dostosowują się do kształtu każdego oka i nadają rzęsom niewiarygodną objętość dzięki potrójnej gęstości kępek.

Dowiedz się, czego potrzebujesz do aplikacji sztucznych rzęs:

  • patyczek z drewna pomarańczowego,
  • pęseta,
  • małe nożyczki do manicure,
  • klej do rzęs,
  • zalotka do rzęs.

Jak prawidłowo nakładać sztuczne rzęsy?

1) Wykonaj makijaż oczu, postępując tak jak zwykle, unikając jedynie kremowych cieni do powiek.

2) Przyłóż rzęsy do oka i sprawdź, czy ich długość jest odpowiednia dla Twojego oka, a w razie potrzeby skróć długość rzęs z zewnętrznej strony za pomocą małych nożyczek do manicure. Nie dotyczy to rzęs w kępkach, o ilości których zdecydujesz w zależności od potrzeb.

3) Nałóż ciemny lub jasny klej do sztucznych rzęs za pomocą pomarańczowego patyczka. Pozostaw do wyschnięcia na 30 sekund.

4) Nałóż sztuczne rzęsy pęsetą jak najbliżej górnej linii swych rzęs. Najpierw dociśnij w środku, potem na zewnętrznej stronie, a na końcu w wewnętrznym kąciku. Przytrzymaj rzęsy, aby klej zupełnie wysechł. W przypadku pojedynczych rzęs umieść kępkę jak najbliżej oka i przytrzymaj ją przez chwilę.

5) W przypadku nieprecyzyjnego wykonania skoryguj błędy kreską.

6) Za pomocą zalotki ukształtuj rzęsy, aby połączyć własne rzęsy ze sztucznymi.

7) Usuń rzęsy wodą, płynem do demakijażu lub specjalnym płynem do usuwania sztucznych rzęs Ardell LashFree Individual Eyelash Adhesive Remover. Przepłucz rzęsy letnią wodą, aby usunąć ewentualne zanieczyszczenia. Przechowuj rzęsy w oryginalnym opakowaniu. Rzęsy można wielokrotnie używać przez okres 2-3 tygodni.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest