BAC Cool Energy Dezodorant dla mężczyzn 40 ml

Bez aluminium, Dezodorant w sztyfcie

Dostępny   |  (ID: 108592)
 
  7,92
Doręczymy

Dezodorant w spray’u

Dostępny   |  (ID: 110125)
12,85

Opis produktu

Dlaczego wśród mężczyzn jest tak bardzo popularny żel pod prysznic BAC Cool Energy? Przeznaczony jest do ciała i włosów, ma przyjemny długotrwały zapach i jest łagodny dla skóry, którą również pielęgnuje podczas mycia. A jego cena? Prawdopodobnie nie będziesz nawet chciał w nią uwierzyć… Podobnie jak w przypadku niezawierających aluminium dezodorantów w sprayu lub w sztyfcie z serii BAC Cool Energy.

BAC Cool Energy: podstawowe kosmetyki dla mężczyzn zapewniające całodzienną świeżość

Niemiecka marka BAC, założona w 1919 roku, należy do skutecznych i dostępnych cenowo marek kosmetycznych. Do historii przeszło Jej mydło dezynfekujące lub poręczny dezodorant w sztyfcie. Oba produkty powstały w 1952 roku. Dziś największą popularnością cieszą się właśnie żele pod prysznic i dezodoranty dla mężczyzn z serii Cool Energy. Kup je na zapas wszystkim męskim członkom rodziny i pamiętaj również o tym, aby mieć buteleczki w sportowych torbach.

Nowoczesne dezodoranty pozwalają skórze swobodnie oddychać

Wraz ze wzrostem zainteresowania zdrowym stylem życia, konsumenci coraz bardziej interesują się składem swoich codziennie używanych kosmetyków. Temat związków glinu w dezodorantach już od wielu lat rozstrząsany jest w mediach. Choć ich szkodliwość nie została wprost udowodniona, na wrażliwą skórę pod pachami z pewnością lepiej stosować jak najdelikatniejsze kosmetyki, do których należą również dezodoranty dla mężczyzn BAC Cool Energy. Są w pełni wystarczające dla większości populacji w standardowych sytuacjach. Dopiero w przypadku naprawdę nadmiernego pocenia się rozważ zakup skuteczniejszego antyperspirantu. A nawet w tym przypadku masz możliwość wyboru wśród modeli bez soli aluminium.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest