Chanel Bleu de Chanel Dezodorant dla mężczyzn 75 ml Uszkodzone pudełko

Bez aluminium, Dezodorant w sztyfcie

Niedostępny   |  (ID: 40863)
156,83

Bez aluminium, Dezodorant w sztyfcie

Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: 37018)
191,52

Opis produktu

Produkty męskiej serii Bleu de Chanel łączy ze sobą drzewno-aromatyczny zapach, który oddaje hołd męskiej wolności.

Woda toaletowa i woda perfumowana Bleu de Chanel różnią się nieznacznie swym składem. Obie łączy ze sobą ekscytująca świeżość cytrusów i aromatyczny drzewny zapach cedru, kadzidła i wetywerii. Ciepłe, zmysłowe i eleganckie tony dodaje im drzewo sandałowe. Woda toaletowa Bleu de Chanel jest świeża i lekka z nutą imbiru i łagodnie ziołowej mięty. Nuty drzewne są bardziej widoczne w wodzie perfumowanej. Jej zmysłowość i intensywność dodatkowo podkreślają ambra i piżmo.

Bleu de Chanel to zapach mężczyzny, który odmawia przestrzegania zasad. Mężczyzny, który sam wybiera swoje przeznaczenie, jest niezależny i zdeterminowany. Jego silna osobowość zwycięża zawsze, kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Intensywny zapach uzyskasz aplikując wodę toaletową lub wodę perfumowaną Bleu de Chanel bezpośrednio na odzież i skórę. Dostępna jest także kompletna seria produktów do golenia i ciała, które wzmocnią zapach. Sięgnij po dezodorant lub wodę po goleniu w połączeniu z wodą toaletową Bleu de Chanel i odkryj swoją niezależność i siłę z jeszcze większą intensywnością.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest