Chanel Bleu de Chanel Perfumy dla mężczyzn 100 ml

Dostępny   |  (ID: 84548)
 
  725,77
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: 84549)
515,21

Opis produktu

Luksusowy zapach, który podkreśli Twoją charyzmę i męskość? Jednoznacznie zapach perfum Chanel Bleu de Chanel stworzonych przez światowej sławy perfumiarza Jacquesa Polge. Perfumy przekonają Cię do siebie nie tylko drzewno-aromatyczną kompozycją zapachową i długotrwałą wytrzymałością, ale także eleganckim designem flakonika, z którego wręcz emanuje męskość i siła. Zapach dedykowany nawet najbardziej wymagającym mężczyznom, przeznaczony jest do noszenia na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Luksusowy drzewno-aromatyczny zapach dla charyzmatycznych mężczyzn

Jak pachnie wyjątkowość? Przekonasz się o tym już dzięki wstępnym akordom perfum. Reprezentują je świeże nuty skórki cytryny oraz zapach mięty i bergamotki, których świeży aromat kontrastuje z gorzkimi akordami bylicy. Serce zapachu bije w rytm egzotycznego ananasa w towarzystwie zielonych nut, aromatycznej lawendy i geranium. A baza? Stanowi połączenie fasoli tonka i drzewa cedrowego, sandałowego i bursztynowego. Wyjątkowość zapachu umacnia dodatkowo unikalny składnik w postaci Iso E Super.

Podkreśl swoje mocne strony wywierając wyjątkowe wrażenie na otaczających Cię osobach dzięki zapachowi perfum dla mężczyzn Chanel Bleu de Chanel.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: