Chanel N°5 Perfumy dla kobiet Do napełnienia 7,5 ml

Niedostępny   |  (ID: 22119)
 
  508,20
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Damska seria Chanel N°5 oparta jest na najsłynniejszych perfumach świata. Ten ponadczasowy, legendarny pudrowo-kwiatowy zapach jest esencją kobiecości.

W 1921 roku poprosiła Gabrielle Chanel projektanta Ernesta Beaux o stworzenie perfum o zapachu kobiety, cennych i silnych. Przedstawił jej wizjonerską kompozycję, w której nieoczekiwanie użył aldehydów. Mademoiselle Coco wybrała piątą próbkę zapachu i postanowiła nazwać go po prostu N°5. Dla tego nowego zapachu wybrała flakonik o czystych liniach, ozdobiony jedynie białą etykietą i szlifowaną nakrętką. Niezwykły zapach perfum, w połączeniu z prostą nazwą i buteleczką, przyniósł rewolucję w historii perfum. Chanel N°5 stał się prawdziwym kultowym zapachem.

Wykorzystując surowce najwyższej jakości perfumy są najcenniejszą i najbardziej precyzyjną wersją zapachu. Perfumy Chanel N°5 to abstrakcyjny, bardzo kobiecy, pudrowo-kwiatowy zapach. Neroli miesza się ze zmysłowymi, kwiatowymi tonami dwóch wyjątkowych składników, róży stulistnej i jaśminu z Grasse. Aldehydy nadają zapachowi świeżość bryzy i sprawiają wrażenie nierealności.

Woda perfumowana Chanel N°5 czerpie inspirację z perfum, z którymi łączy ją kwiatowo aldehydowa baza. Ten charakterystyczny kwiatowy zapach rozjaśniają cytrusowe tony. Subtelny dotyk wanilii nadaje jej niesamowitej zmysłowości.

Woda toaletowa N°5 przynosi pełnię przepięknego akordu kwiatowego. Intensywne górne nuty, zdominowane przez ylang-ylang i neroli, zostały jeszcze podkreślone aldehydami. Połączenie wanilii, wetywerii i drzewa sandałowego tworzy ciepłą i żywą atmosferę.

Nanieś perfumy Chanel N°5 bezpośrednio na skórę w miejscach, w którym czujesz tętno serca. „Tam, gdzie pragniesz być całowana”, jak mawiała Madamoiselle Coco. Wodę toaletową i perfumowaną aplikuj po prostu na skórę lub odzież. Aby odnowić zapach w ciągu dnia, użyj praktycznego pakietu podróżnego, który możesz zabrać wszędzie ze sobą. Podaruj sobie kompletny wonny rytuał dzięki kosmetykom pod prysznic i do ciała Chanel N°5 i delektuj się swoim ulubionym luksusowym zapachem przez cały dzień.*

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest