Dsquared2 Wood Woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml Bez pudełka

Opis produktu

Woda toaletowa Dsquared2 Wood to drzewno-cytrusowa kompozycja dla mężczyzn, której premiera miała miejsce w 2018 roku. Zapach wprowadzono na rynek w dwóch wersjach: dla pań i panów. Jak sama nazwa wskazuje, inspiracją dla twórców Wood był szlachetny materiał - drewno. Perfumy Dsquared2 mają odzwierciedlać jego siłę, unikalność i ponadczasową klasę. Wystarczy otworzyć flakon wody toaletowej Wood, by poczuć atmosferę i energię lasu.

Bergamotka, liście fiołka i ziemista wetiweria

Męskie perfumy Dsquared2 Wood otwiera niezwykle rześkie trio, które tworzą tony kalabryjskiej bergamotki, sycylijskiej cytryny oraz soczystej mandarynki. W sercu kompozycji wibrują akordy liści fiołka, aromatycznego kardamonu oraz pikantnego imbiru. Bazę zapachu definiują nuty drzewne, które zestawiono z ziemistą wetiwerią oraz zmysłowym ambroksanem. Wodę toaletową Wood możesz zakupić wraz z kosmetykami pielęgnacyjnymi z tej samej linii zapachowej.

Wodę toaletową należy zużyć w okresie 6-12 miesięcy

Trwałość wody toaletowej zależy od tego, czy jej opakowanie zostało naruszone, czy też nie. Po otwarciu flakonu zapach powinien zostać zużyty w okresie od 6 do 12 miesięcy. Perfumy zawsze przechowuj w zaciemnionym miejscu, w temperaturze nieprzekraczającej 20 stopni. Jeśli kolor wody toaletowej zacznie ciemnieć, a jej konsystencja ulegnie zmianie, to znak, że należy ją wyrzucić.

Alternatywne produkty Alternatywy Dsquared2 Wood

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: