Przewidywany czas dostawy
w piątek - 02.10.
Odbiór osobisty
od piątku - 02.10.
9,51
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 107801

Opis produktu

Serum do twarzy na noc Elizabeth Arden Ceramide Retinol Capsules pomaga chronić cerę przed wysuszeniem i zamienia dojrzałą cerę w młodzieńczą bez zmarszczek. Minimalizuje występowanie zmarszczek, poprawia strukturę i koloryt cery. Łączy w sobie dwa największe pojęcia w pielęgnacji cery - retinol zwalczający zmarszczki i nawilżające ceramidy. Efekty widoczne są już po miesiącu stosowania. Serum nadaje się do każdego rodzaju cery.

Czym wyróżniają się kapsułki Retinol Ceramide?

· widocznie redukują linie i zmarszczki, · poprawiają strukturę i koloryt cery, · rozjaśniają i poprawiają wygląd skóry, · minimalizują pory, · zmniejszają występowanie przebarwień, · intensywnie nawilżają cerę.

Jakie są podstawowe składniki serum na noc?

· retinol - skutecznie zwalcza zmarszczki, a dzięki zamknięciu w kapsułce jest o 76% skuteczniejszy niż niekapsułkowany retinol, · ceramidy - zwiększają nawilżenie cery i zwalczają przesuszenie, które może być związane z retinolem.

Umiesz prawidłowo stosować kapsułki Elizabeth Arden?

Weź kapsułkę i delikatnie dwukrotnie przekręć języczek, a następnie uciśnij opuszkami palców. Serum aplikuj na twarz i szyję codziennie wieczorem przed kremem nawilżającym.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: