Essie Special Effects Nail Polish Lakier do paznokci dla kobiet 13,5 ml Odcień 10 Separated Starlight

srebrny, Z brokatem

Dostępny   |  (ID: 154718)
32,90
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Poznaj lakiery do paznokci, które pokochały profesjonalistki ze studiów stylizacji paznokci, entuzjastyczne amatorki i celebrytki! Essie, figlarna amerykańska marka kosmetyków do zdobienia i pielęgnacji paznokci chętnie zadomowi się również na Twojej toaletce.

Historia, którą zaczęła pisać Essie Weingarten

W 1981 roku Essie Weingarten, założycielka marki, pojechała do Las Vegas z 12 niekonwencjonalnymi kolorami lakierów do paznokci, aby spróbować wspomóc pewność siebie kobiet za pomocą perfekcyjnego manicure. Jej plan się udał, a odcienie „Blanc”, „Bordeaux” i „Baby's breath” znajdują się do dziś w ofercie renomowanej marki Essie. W 1989 roku nawet sama królowa Anglii zamówiła za pośrednictwem swej fryzjerki odcień „Ballet Slippers”. Modny lakier do paznokci „Bikini So Teeny” utrzymuje się na szczycie sprzedaży od 2013 roku. Kolejne lata przyniosły ekspansję na całym świecie i tendencję do jednoczesnego wzmacniania paznokci, co jest realne z kosmetykami Essie w zaledwie tydzień.

Essie: nowy wymiar lakierów do paznokci

W asortymencie marki Essie możesz wybrać dla siebie standardowe lakiery do paznokci, a także produkty z efektem żelowego manicure. Oprócz niezwykłych odcieni interesujące są również nazwy lakierów Essie, takie jak „Rocky Rose”, „Bahama Mama” lub „Amethyst Noir”. Na jakikolwiek się zdecydujesz, zawsze będziesz IN!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest