Giorgio Beverly Hills Eau de Giorgio Woda toaletowa dla kobiet 90 ml tester Testery perfum i kosmetyków nie różnią się składem od ich pełnowartościowych wersji. Testery nie są przeznaczone do użytku prywatnego ale służą do sprawdzenia i poznania zapachu przed zakupem w sklepie. Pakowane są w białe lub szare pudełka lub wysyłane bez pudełek. Często pozbawione są również korka lub zatyczki nakładanej na główkę spray'u. Główną zaletą testerów jest niższa cena.

Opinie:
4x
Niedostępny
Kod produktu: 29150
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Inne wersje produktu dla Giorgio Beverly Hills Eau de Giorgio Woda toaletowa
Zestawy Giorgio Beverly Hills Eau de Giorgio Woda toaletowa Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Perfumy Giorgio Beverly Hills   Giorgio Beverly Hills to firma założona w 1961 roku przez Freda Hayman'a i George'a Granta, która jako pierwsza luksusowa marka zlokalizowała swój butik na prestiżowej ulicy Rodeo Drive w Beverly Hills. Dzięki niezwykłej intuicji oraz ogromnym potencjale jaki dostrzegł Hayman w tym niezwykłym miejscu, sklep z charakterystycznymi żółto-białymi paskami zaczął tworzyć enklawę, która stała się symbolem stylu życia w słonecznej Kalifornii i jednocześnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych, światowych ikon bogactwa oraz amerykańskiego splendoru.Ekskluzywne perfumy Giorgio Beverly Hills pojawiły się po raz pierwszy na rynku w 1981 roku. Premiera została przywitana z wielkim entuzjazmem przez wierne wielbicielki marki, a woń okazała się prawdziwym sukcesem i początkiem ekspansji w branży kompozycji zapachowych. Unikalne koncepcje gloryfikujące radość życia pobudzają wyobraźnię ekscytującymi zestawieniami będącymi źródłem wyjątkowych, zmysłowych doznań o namiętnym horyzoncie zakreślanym przez subtelne akordy delikatnych kwiatów.Giorgio Beverly Hills perfumy przypominają niezapomnianą aurę czasów, gdy wewnątrz sklepu znajdowała się czytelnia, stół bilardowy i bar, tak aby mężczyźni mogli bawić się podczas gdy kobiety robiły zakupy. Wśród zacnej klienteli znajdowali się wówczas min: Natalie Wood, księżna Grace, Ronald Reagan, Nancy Reagan, Diana Ross, Charlton Heston, i Elizabeth Taylor. Dusza jaką posiadają perfumy Giorgio Beverly Hills pozostaje nadal zamknięta w stylowych flakonach, jednocześnie idealnie komponując się z nowoczesnymi trendami.Copyright © E-Glamour

Ocena 4.5

(oceniono 4x)

  • 100 %klientów poleca
  • 4recenzji klientów

Opinie 4x


Zapach wspomnień, lata, piasku i słońca. Ciepły i iskrzący.

OK

wspanialy

wspanialy


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: