HUGO BOSS Boss The Scent Żel pod prysznic dla kobiet 200 ml

Niedostępny   |  (ID: 65555)
76,42

Opis produktu

Zapach damskiej serii BOSS The Scent For Her marki HUGO BOSS promieniuje kobiecością i seksapilem. Jest wyrafinowany, elegancki, a jednocześnie naturalny i czysty.

Zapach dla kobiet BOSS The Scent For Her łączy w sobie eleganckie tony, które uzupełnia odrobina soczystych owoców. Górne tony miodowej brzoskwini i frezji tworzą połączenie, które niewątpliwie przyciągnie uwagę. Ciepłe i zmysłowe nuty kwiatu osmantusa w sercu zapachu łączą górne i bazowe tony w początkowej fazie w lekką i delikatną aureolę, która później przekształca się w ciemniejszą upajającą głębię. Na koniec uwalnia się nieodparty zapach prażonego kakao. Tajemniczy z wieloma ukrytymi niuansami, uzależniający ze zdolnością rozbudzenia wszystkich zmysłów, taki jest zapach BOSS The Scent For Her.

Dzięki innym produktom z tej serii, mleczku do ciała, dezodorantowi lub żelowi pod prysznic, możesz nawarstwiać ten czarujący zapach i cieszyć się nim dłużej i z jeszcze większą intensywnością.

Otocz się naturalnym pięknem, tajemniczością i seksapilem kobiecego zapachu BOSS The Scent For Her luksusowej marki HUGO BOSS.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: