Dostawa i prezent gratis przy zakupie marki Lancaster za ponad 103 zł!

John Frieda Frizz Ease Dream Curls Szampon do włosów falowanych dla kobiet Napełnienie 500 ml

Dostępny   |  (ID: 155488)
31,95
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: 90283)
26,92

Opis produktu

Uzyskaj niesamowicie promienne, zdrowe i gęste włosy! Wychwalana przez wszystkich marka produktów do pielęgnacji włosów John Frieda oferuje szeroką gamę produktów do każdego rodzaju włosów, przy których regularnej pomocy twoje włosy będą tryskać witalnością i zdrowiem. Wszystkie innowacje są inspirowane tobą i twoimi włosami.

Na początku był salon fryzjerski

Około trzydzieści lat temu popularny fryzjer John Frieda otworzył własny salon na londyńskiej New Cavendish Street, kładąc podwaliny pod markę kosmetyczną o tej samej nazwie. Profesjonalna pielęgnacja włosów John Frieda bardzo szybko zyskała rzesze fanów nie tylko z Londynu a dziś jest jedną z najpopularniejszych marek kosmetyków do włosów w ogóle. Jak jej się udało?

John Frieda i jego rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów

Pielęgnacja włosów Johna Frieda do dziś nawiązuje do spuścizny pierwotnego studia fryzjerskiego. Próbuje znaleźć konkretny problem z włosami i zaoferować skuteczne, skrojone na miarę rozwiązanie . John Frieda zdecydowanie wie, co doskonale rozjaśnia blond włosy lub co dodaje blasku brązowym włosom. Odkrył, czego brakuje w oklapniętych włosach bez objętości, a także zaprezentował rozwiązanie wygładzające puszące się włosy. Znajdź produkt marki John Frieda, który wyniesie twoją czuprynę do perfekcji .

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: