Mont St Michel Ambrée Authentique Mydło w kostce 125 g Uszkodzone pudełko

Niedostępny   |  (ID: 137702)
6,12

Opis produktu

Dom perfumeryjny Mont St Michel może poszczycić się ponad stuletnią tradycją. Jego sprawdzone akcesoria zapachowe aktualnie wprowadza na światowe rynki firma Schwarzkopf & Henkel. Perfumy o dużej objętości Mont St Michel oferują doskonały stosunek ilości do ceny i zharmonizowany design. Daj się skusić na stworzenie kolekcji i pozwól swojemu szóstemu zmysłowi wybrać, na które perfumy unisex Mont St Michel ma akurat ochotę...!

Mont St Michel: sprawdzona receptura na orzeźwienie i nadanie zapachu

Symbolem perfum Mont St Michel jest pływowa, wysoka na 80 metrów granitowa wyspa St. Michel w północno-zachodniej Francji u wybrzeży Normandii. Najsłynniejsze odnowione perfumy marki Mont St Michel to kwiatowy zapach dla kobiet i mężczyzn Eau de Cologne L'Originale z 1920 roku. Zawiera bergamotkę, gorzką pomarańczę, różę, jaśmin, ambrę i drzewo sandałowe. Lekko perfumowanych wód kolońskich St Michel można używać wielokrotnie od rana do wieczora, aby uzyskać odświeżenie i jednocześnie dyskretny zapach, aplikując je od stóp do głów. Można je uzupełnić mydłami w kostce o tych samych aromatach.

Podaruj sobie wodę kolońską unisex z francuską tradycją

Inną wskazówką może być woda kolońska Mont St Michel Naturelle Classique. Wśród jej głównych składników znajdują się bergamotka, gorzka pomarańcza, rozmaryn, cedrowe i sandałowe drzewo. Zwrócić na siebie Twoją uwagę stara się również woda kolońska Mont St Michel Ambrée Authentique, uwodzicielska aromatyczna mieszanka ambry, cytrusów i pikantnych przypraw, uzupełniona erotyzującym piżmem i rzadkimi nutami drzewnymi. A woda kolońska Mont St Michel Fraîcheur Intense jak już sama jej nazwa wskazuje prezentuje się jako "Intensywna świeżość". Cytrusy, mięta, nuty drzewne i wrzos zadbają o Twoją nową energię nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest