Nioxin System 2 Zestaw 150ml System 2 Cleanser Shampoo + 150ml System 2 Scalp Revitaliser Conditioner + 40ml System 2 Scalp Treatment

Włosy delikatne, Włosy wypadające

Dostępny   |  (ID: 49233)
 
  75,00
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Marka Nioxin , założona w 1987 roku przez Evę Graham, oferuje rewolucyjne rozwiązanie w walce z wypadaniem włosów. Produkty znanej na całym świecie amerykańskiej marki oparte są na najnowszych technologiach, przy regularnym stosowaniu produktów do włosów twoje włosy będą gęstsze, grubsze i mocniejsze. A jak marka powstała? Założycielka sama rozwiązała problem przerzedzania się włosów po urodzeniu córki. Dlatego nawiązała współpracę z czołowymi dermatologami i wspólnie przedstawili rozwiązanie, które pozwala ludziom na całym świecie cieszyć się piękniejszymi włosami. Wyjątkowość produktów polega na tym, że Eva Graham zastosowała metodę pielęgnacji skóry na skórę głowy.

Zatrzymaj wypadanie włosów dzięki marce Nioxin

Czy również walczysz z wypadaniem włosów? Odkryj rozwiązanie w postaci odżywki Nioxin System 5 Scalp Therapy , która nawilża, wzmacnia, pogrubia, ogranicza wypadanie włosów i wzmacnia je. Do pielęgnacji włosów przyda się bardzo balsam Nioxin System 4 Scalp Treatment przeznaczony do włosów poddanych obróbce chemicznej i przerzedzonych.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest