🎁 do zamówienia Dermacol

PAYOT Absolute Pure White Lightening Day Cream SPF30 Rozświetlający krem do twarzy na dzień dla kobiet 50 ml

Plamy pigmentacyjne

Niedostępny   |  (ID: 32415)
161,00

Opis produktu

Podaruj sobie wyjątkowe doznania kosmetyczne dzięki luksusowym kosmetykom PAYOT ! Pielęgnacja skóry i ciała tej francuskiej marki uczyniła z codziennej pielęgnacji wyjątkowy rytuał pełen przyjemności. Naciesz się pięknymi zapachami, przyjemnymi teksturami i nowatorskimi kompozycjami swoich ulubionych produktów. Twoje piękno jest w twoich rękach , rozpieszczaj je ulubionymi kosmetykami PAYOT.

Sekrety kobiecego piękna

Założycielka firmy, doktor Nadia Payot, była kobietą z ogromną wiedzą medyczną, jasną wizją i pragnieniem obudzenia piękna w każdej kobiecie . Jej przyjaźń z gwiazdą baletnicą Anną Pavlovą zainspirowała ją do stworzenia wyjątkowej gimnastyki twarzy nadającej skórze młodzieńczy wygląd. Ponieważ jeśli możesz utrzymać sylwetkę dzięki regularnym treningom, dlaczego skóra twarzy nie mogłaby zachować również elastyczności, jędrności i świeżości ? Efektywna technika modelowania twarzy obejmuje 42 ruchy i nadal jest stosowana w ekskluzywnych salonach PAYOT.

Kosmetyki profesjonalne PAYOT

Odkryj receptę na piękno, ukrytą w legendarnych zaokrąglonych kubeczkach i butelkach, które znalazły inspirację w liniach kobiecego ciała. Długoterminowe badania w laboratoriach PAYOT doprowadziły do stworzenia dzisiejszych legendarnych produktów do skóry i ciała z aktywnymi składnikami i doskonałą kompatybilnością ze skórą . Salony kosmetyczne PAYOT można znaleźć na całym świecie i spędzisz w nich wyjątkowe chwile, a dzięki produktom pielęgnacyjnym możesz przeżyć je we własnej łazience. Czy kosmetyki PAYOT staną się twoim wiernym przewodnikiem do pielęgnacji skóry?

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: