PAYOT Le Corps Cleansing And Nourishing Body Care Odżywczy krem pod prysznic bez zawartości mydła dla kobiet 1000 ml

88,30
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 38932
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy PAYOT Le Corps Cleansing And Nourishing Body Care Krem pod prysznic Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Podaruj sobie wyjątkowe doznania kosmetyczne dzięki luksusowym kosmetykom PAYOT ! Pielęgnacja skóry i ciała tej francuskiej marki uczyniła z codziennej pielęgnacji wyjątkowy rytuał pełen przyjemności. Naciesz się pięknymi zapachami, przyjemnymi teksturami i nowatorskimi kompozycjami swoich ulubionych produktów. Twoje piękno jest w twoich rękach , rozpieszczaj je ulubionymi kosmetykami PAYOT.

Sekrety kobiecego piękna

Założycielka firmy, doktor Nadia Payot, była kobietą z ogromną wiedzą medyczną, jasną wizją i pragnieniem obudzenia piękna w każdej kobiecie . Jej przyjaźń z gwiazdą baletnicą Anną Pavlovą zainspirowała ją do stworzenia wyjątkowej gimnastyki twarzy nadającej skórze młodzieńczy wygląd. Ponieważ jeśli możesz utrzymać sylwetkę dzięki regularnym treningom, dlaczego skóra twarzy nie mogłaby zachować również elastyczności, jędrności i świeżości ? Efektywna technika modelowania twarzy obejmuje 42 ruchy i nadal jest stosowana w ekskluzywnych salonach PAYOT.

Kosmetyki profesjonalne PAYOT

Odkryj receptę na piękno, ukrytą w legendarnych zaokrąglonych kubeczkach i butelkach, które znalazły inspirację w liniach kobiecego ciała. Długoterminowe badania w laboratoriach PAYOT doprowadziły do stworzenia dzisiejszych legendarnych produktów do skóry i ciała z aktywnymi składnikami i doskonałą kompatybilnością ze skórą . Salony kosmetyczne PAYOT można znaleźć na całym świecie i spędzisz w nich wyjątkowe chwile, a dzięki produktom pielęgnacyjnym możesz przeżyć je we własnej łazience. Czy kosmetyki PAYOT staną się twoim wiernym przewodnikiem do pielęgnacji skóry?

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: