PAYOT Le Corps Ultra Douceur 24h Dezodorant bezalkoholowy dla kobiet 75 ml

Opinie:
1x
Niedostępny
Kod produktu: 38934
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy PAYOT Le Corps Ultra Douceur 24h Dezodorant Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Podaruj sobie wyjątkowe doznania kosmetyczne dzięki luksusowym kosmetykom PAYOT ! Pielęgnacja skóry i ciała tej francuskiej marki uczyniła z codziennej pielęgnacji wyjątkowy rytuał pełen przyjemności. Naciesz się pięknymi zapachami, przyjemnymi teksturami i nowatorskimi kompozycjami swoich ulubionych produktów. Twoje piękno jest w twoich rękach , rozpieszczaj je ulubionymi kosmetykami PAYOT.

Sekrety kobiecego piękna

Założycielka firmy, doktor Nadia Payot, była kobietą z ogromną wiedzą medyczną, jasną wizją i pragnieniem obudzenia piękna w każdej kobiecie . Jej przyjaźń z gwiazdą baletnicą Anną Pavlovą zainspirowała ją do stworzenia wyjątkowej gimnastyki twarzy nadającej skórze młodzieńczy wygląd. Ponieważ jeśli możesz utrzymać sylwetkę dzięki regularnym treningom, dlaczego skóra twarzy nie mogłaby zachować również elastyczności, jędrności i świeżości ? Efektywna technika modelowania twarzy obejmuje 42 ruchy i nadal jest stosowana w ekskluzywnych salonach PAYOT.

Kosmetyki profesjonalne PAYOT

Odkryj receptę na piękno, ukrytą w legendarnych zaokrąglonych kubeczkach i butelkach, które znalazły inspirację w liniach kobiecego ciała. Długoterminowe badania w laboratoriach PAYOT doprowadziły do stworzenia dzisiejszych legendarnych produktów do skóry i ciała z aktywnymi składnikami i doskonałą kompatybilnością ze skórą . Salony kosmetyczne PAYOT można znaleźć na całym świecie i spędzisz w nich wyjątkowe chwile, a dzięki produktom pielęgnacyjnym możesz przeżyć je we własnej łazience. Czy kosmetyki PAYOT staną się twoim wiernym przewodnikiem do pielęgnacji skóry?

Ocena 5.0

(oceniono 1x)

  • 100 %klientów poleca
  • 1recenzji klientów

Opinie 1x

Świetny ! Robi to co powinien!

Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: