Physicians Formula Monoi Butter Bronzer Wodoodporny matowy bronzer dla kobiet 9 g Odcień Matte Deep

Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: 138318)
48,79
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Czy znasz już popularne kosmetyki dekoracyjne Physicians Formula , które pokochały miliony kobiet najpierw w Stanach Zjednoczonych, a potem na całym świecie? Lśniące odcienie, luksusowy design i przede wszystkim bezkonkurencyjna kompatybilność ze skórą nawet dla najbardziej wrażliwej skóry sprawiły, że marka Physicians Formula zyskała kosmetyczną rangę, a gdy ją wypróbujesz, z pewnością się w niej zakochasz!

Physicians Formula nawet dla najbardziej wrażliwej skóry

Przy narodzinach marki była jedna wielka miłość, bardzo wrażliwa skóra i kochający mężczyzna, przypadkowo również pożądany alergolog. Frank Crandall obserwował w latach trzydziestych XX wieku, jak jego ukochana kobieta o wyjątkowo wrażliwej skórze szukała makijażu, który by nie podrażniał jej skóry. Po daremnych poszukiwaniach postanowił opracować kosmetyki dekoracyjne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry. Udało mu się i od tego czasu Physicians Formula jest synonimem kosmetyków o doskonałej kompatybilności ze skórą.

Brak drażniących składników

Physicians Formula do dnia dzisiejszego idzie w tym samym kierunku. Wszystkie produkty są dokładnie testowane i muszą spełniać najbardziej rygorystyczne wymagania. Ponad 150 środków drażniących powszechnie stosowanych w kosmetykach jest dla tej marki tematem tabu, jej produkty są hipoalergiczne i bezpieczne dla wrażliwej skóry i oczu. Ponadto kosmetyki Physicians Formula to absolutny amerykański lider w dziedzinie bronzerów i mineralnych pudrów do twarzy. Wypróbuj je również!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest