Reminiscence Ambre Woda toaletowa dla kobiet 30 ml

Dostępny   |  (ID: 146401)
158,40
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: 102740)
278,19
Dostępny   |  (ID: 108700)
270,27
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa Reminiscence Ambre to orientalno-drzewna kompozycja dla pań z 1970 roku. Zachwycająca oda do kobiecości, którą pokochały przedstawicielki wielu pokoleń, rozgrzeje Twoje zmysły korzennym zapachem prawdziwej ambry. Pikantne wonne akordy otulą Cię niczym welon, przenosząc Twoje myśli na Bliski Wschód, do krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy... A co o Reminiscence Ambre piszą jej użytkowniczki? "Jeden z najpiękniejszych zapachów z ambrą! Słodki, z wyczuwalną nutą wanilii." - stwierdziła jedna z naszych klientek. "Intensywne, ale przyjemne perfumy, które utrzymują się na skórze 7-8 godzin. Dzięki nim czuje się jak zmysłowa bogini!"

Zmysłowe połączenie prawdziwej ambry i piżma

Damską kompozycję Ambre otwiera aromat goździków i pelargonii. Serce perfum tworzą akordy paczuli oraz trio drzew: gwajakowe, cedrowe oraz sandałowe. W bazie zapachu prym wiedzie prawdziwa ambra, benzoina, francuskie labdanum, piżmo oraz wanilia. Woda toaletowa Reminiscence Ambre, dostępna we flakonach o pojemności 50, 100 i 200 ml, jest częścią kolekcji vintage.

Tradycyjne zapachy marki Reminiscence

Francuska marka biżuterii i zapachów Reminiscence powstała w 1970 roku. W tym samym roku miała miejsce premiera pierwszych perfum: Ambre, Pachouli i Musk, które do dzisiaj cieszą się powodzeniem wśród kobiet. Aktualnie w portfolio firmy znajdziemy dziesiątki nowych kompozycji, przy których pracowali nasłynniejsi współcześni perfumiarze: Fabrice Pellegrin, Mathieu Nardin, Zoe Coste, Jacques Flori, Mélanie Carestia, Maurice Roucel, Lucas Sieuzac czy Angeline Leporini. Co ciekawe, po dzień dzisiejszy firma Reminiscence pozostaje w rodzinnych rękach.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: