Shiseido Benefiance Anti-Wrinkle Ritual Zestaw krem do twarzy na dzień Wrinkle Smoothing Cream 50 ml + serum do twarzy Wrinkle Smoothing Contour Serum 5 ml + krem do twarzy na noc Overnight Wrinkle Resisting Cream 15 ml + krem pod oczy Wrinkle Smoothing Eye Cream 3 ml + serum do twarzy Skin Filler 2 x 1 ml + kosmetyczka Uszkodzone pudełko

Opis produktu

Rozwiązanie problemów starzejącej się cery? Odkryj serię Benefiance marki Shiseido. Ta marka kosmetyków powstała w 1872 roku w Japonii i słusznie uważana jest za jedną z najstarszych marek kosmetycznych na świecie. Jeśli jesteś przekonana, że Japonki odkryły tajemnicę niestarzejącej się cery, a Ty też chciałabyś ją odkryć, powinnaś zapoznać się z produktami serii Shiseido Benefiance.

Sekret młodzieńczej skóry

Produkty serii Shiseido Benefiance pomagają przeciwdziałać widocznym zmarszczkom i wzmacniają skórę. Rezultatem jest oszukanie upływu czasu i młodzieńczo wyglądająca cera. Seria Shiseido Benefiance oferuje całą gamę produktów, które mają na celu walkę z oznakami starzenia. Zadbaj o swoją skórę za pomocą najwyższej jakości produktów anti-aging z serii Shiseido Benefiance.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest